Facet od mokrej roboty

O mnie

Woda to cały mój świat. Od najmłodszych lat trenowałem pływanie. Początkowo w klubie Juwenia Wrocław, a następnie pływanie szybkie w sekcji klubu płetwonurków Castor we Wrocławiu. Miłość do wody i sportów wodnych pozostała do dnia dzisiejszego. Ze swojej pasji uczyniłem sposób na życie.

Dwanaście lat temu założyłem Szkołę Pływania Fala, która obecnie jest jedną z największych szkół pływania w Polsce. Projekt „Facet od Mokrej Roboty” realizowany w ramach zajęć Szkoły Pływania Fala ma na celu popularyzację zajęć w wodzie z niemowlętami i małymi dziećmi oraz uświadomienie rodzicom jak ważna jest aktywność fizyczna już od pierwszych tygodni życia dziecka.

W 2006 roku byłem jednym z założycieli Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt, którego głównymi celami są promowanie pływania niemowląt i dzieci w wieku poniemowlęcym w Polsce oraz dbałość o wysokie kwalifikacje osób prowadzących zajęcia z najmłodszymi dziećmi w wodzie.

Na moich zajęciach stymuluję prawidłowy rozwój dziecka, pobudzam zmysły i dostarczam pozytywnych bodźców w celu zapewnienia harmonijnego rozwoju dziecka. Wzmacniam więzi emocjonalne pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Pomagam dzieciom ze wzmożonym lub obniżonym napięciem mięśniowym.

Wiedzę i doświadczenie w pracy z niemowlętami i małymi dziećmi zdobywałem na całym świecie biorąc udział w szkoleniach i warsztatach między innymi u takich autorytetów jak Rob McKay (USA), Ludmilla Rosengren (Szwecja), Lili Ahrendt (Niemcy), Torill Hindmarch (Norwegia) czy Eva Kiedronova (Czechy).

Od 2004 roku tysiące rodziców zaufało mojej wiedzy i doświadczeniu.

Do zobaczenia na zajęciach.